• header5
  • header4
  • header8
  • header2
  • header6
  • header7
  • header1
  • header3

lidworden 2300x200

Tegelen D1

Speelsters
1Merel Delsing
2Jill Hagebols
3Charlotte Haug
4Indigo Hawinkels
5Christianne van der Heijden
6Fleur Laumans
7Charlot Mestrum
8Rose-Marijn Teeuwen
9Maartje van Tilborg
10Yvette van de Ven
11Jade Westra
Aanvoerder
 Fleur Laumans
Coach
 Nadine Gruiters
 Caspar Laumans
Scheidscoördinator
 Christianne van der Heijden
Tapcoördinator
 Christianne van der Heijden
Trainer
 Nadine Gruiters
 Caspar Laumans

Trainingen

DagTijdVeldTrainer
Dinsdag20:00 - 22:00Veld 3Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Dinsdag20:00 - 22:00Veld 3Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Vrijdag19:00 - 21:00Veld 3Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Stand

PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
1Best D12218409919058
2Blerick D12215256041047
3Horst D12215166335046
4Oirschot D12214356630045
5Don Quishoot D12212464525040
6Tegelen D12210574337035
7Meerssen D12282123340026
8Sjinborn/Hockeer D12274115360025
9Scoop D12273123361024
10Basko D12253142655018
11Mierlo D12242164489014
12Gemert D1220121148701

Programma

Er kon nog geen wedstrijdprogramma gevonden worden.

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
18 jun 2017Best D1 - Tegelen D16 - 2
11 jun 2017Tegelen D1 - Horst D12 - 1
28 mei 2017Tegelen D1 - Meerssen D12 - 0
21 mei 2017Don Quishoot D1 - Tegelen D11 - 1
14 mei 2017Tegelen D1 - Blerick D12 - 3
07 mei 2017Sjinborn/Hockeer D1 - Tegelen D15 - 3
09 apr 2017Tegelen D1 - Gemert D13 - 0
02 apr 2017Basko D1 - Tegelen D10 - 2
26 mrt 2017Tegelen D1 - Scoop D10 - 2
19 mrt 2017Oirschot D1 - Tegelen D12 - 1
12 mrt 2017Tegelen D1 - Mierlo D14 - 2
22 jan 2017HOD D1 - Tegelen D17 - 6
22 jan 2017MEP D1 - Tegelen D16 - 0
15 jan 2017Tegelen D1 - Concordia D12 - 5
15 jan 2017Eindhoven D1 - Tegelen D15 - 6
08 jan 2017Concordia D1 - Tegelen D11 - 6
08 jan 2017Tegelen D1 - Eindhoven D11 - 2
18 dec 2016Blerick D1 - Tegelen D12 - 2
18 dec 2016Tegelen D1 - HOD D10 - 7
11 dec 2016Tegelen D1 - MEP D10 - 4
11 dec 2016Tegelen D1 - Blerick D13 - 7
27 nov 2016Tegelen D1 - Best D11 - 1
20 nov 2016Horst D1 - Tegelen D11 - 0
13 nov 2016Meerssen D1 - Tegelen D11 - 2
06 nov 2016Tegelen D1 - Don Quishoot D13 - 2
30 okt 2016Blerick D1 - Tegelen D11 - 1
16 okt 2016Tegelen D1 - Sjinborn/Hockeer D14 - 1
09 okt 2016Gemert D1 - Tegelen D11 - 1
02 okt 2016Tegelen D1 - Basko D12 - 0
25 sep 2016Scoop D1 - Tegelen D12 - 2
18 sep 2016Tegelen D1 - Oirschot D12 - 0
11 sep 2016Mierlo D1 - Tegelen D15 - 3