• header1
  • header5
  • header2
  • header6
  • header3
  • header7
  • header4
  • header8

lidworden 2300x200

Tegelen HVA

Spelers
1Joop Allers
2Johan van den Bogaerd
3Frank Frings
4Ed Giesen
5Luc van Haren
6Sidney Langerak
7Bart Laumans
8Caspar Laumans
9Guy Niessen
10Ruud Peeters
11Erik Schreurs
12Siem Simons
13Dries Stroeken
14Loek Thijssen
15Rob Thijssen
16Sander Verhofstadt
17Bart Verstappen
18Jasper Vossen
19Marcel Wielaard
Aanvoerder
 Ed Giesen
Scheidscoördinator
 Dries Stroeken
Tapcoördinator
 Frank Frings
Trainer
 Roel Timmermans

Trainingen

DagTijdVeldTrainer
Donderdag20:00 - 22:00Veld 3Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Stand

PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
1HOD HA1914327231045
2Geel-Zwart HA1913336233042
3Oss HA1912166047037
4Horst HA1910184847031
5Nuenen HA199285843029
6Oranje-Rood HB199194139028
7Helmond HB1990106275027
8MOP HB198385145027
9Eindhoven HA1972104557023
10Uden HA1943123565015
11Den Bosch HB1942134162014
12Tegelen HA193313346539

Programma

DatumTijdThuis/UitWedstrijd
28 mei 201710:15ThuisTegelen HVA - Hockey Club Uden HA
11 jun 201710:15ThuisTegelen HVA - Hockeyclub `s-Hertogenbosch HB
18 jun 2017UitNuenen HA - Tegelen HVA

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
21 mei 2017Oranje-Rood HB - Tegelen HA1 - 0
14 mei 2017Tegelen HA - Eindhoven HA4 - 3
07 mei 2017Helmond HB - Tegelen HA5 - 2
23 apr 2017HOD HA - Tegelen HA3 - 1
09 apr 2017Tegelen HA - MOP HB2 - 4
02 apr 2017Geel-Zwart HA - Tegelen HA5 - 2
26 mrt 2017Tegelen HA - Horst HA3 - 4
12 mrt 2017Tegelen HA - Oss HA0 - 2
27 nov 2016Tegelen HA - Nuenen HA2 - 2
20 nov 2016Den Bosch HB - Tegelen HA0 - 4
13 nov 2016Uden HA - Tegelen HA4 - 0
06 nov 2016Tegelen HA - Oranje-Rood HB3 - 2
30 okt 2016Eindhoven HA - Tegelen HA1 - 1
16 okt 2016Tegelen HA - Helmond HB4 - 8
09 okt 2016MOP HB - Tegelen HA3 - 1
02 okt 2016Tegelen HA - Geel-Zwart HA3 - 3
25 sep 2016Horst HA - Tegelen HA4 - 1
18 sep 2016Tegelen HA - HOD HA0 - 4
11 sep 2016Oss HA - Tegelen HA7 - 1