• header2
  • header6
  • header4
  • header7
  • header1
  • header5
  • header3
  • header8

lidworden 2300x200

Tegelen HVB

Spelers
1Marcel Dahmen
2Michiel Ewals
3Luc Gill
4Maurice Houba
5Ab Laumans
6Bark Leenders
7Jan Pieter Leenders
8Marc van Oijen
9Sjoerd Peters
10Patrick Roorda
11Rob Schreurs
12Onno Sprengers
13Martijn Storm
14Robert Teeuwen
15Emiel Thissen
16Rutger Vercauteren
17Alex van Wijk
18Ramon Zinken
Aanvoerder
 Rob Schreurs
Scheidscoördinator
 Maurice Houba
Tapcoördinator
 Alex van Wijk
Trainer
 Roel Timmermans

Trainingen

DagTijdVeldTrainer
Donderdag20:00 - 22:00Veld 3Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Stand

PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
1Mierlo HA2016137927049
2Boxmeer HA2015238033047
3Tegelen HB2015147340046
4Geldrop HA1910454738034
5Heeze HA209294756029
6Tegelen HC208395248027
7Helmond HD207494255025
8Civicum HB197485051322
9Venlo HB2071123957022
10Deurne HA2052134369017
11Oranje-Rood HC2040163484012
12Cranendonck HA2032153765011

Programma

DatumTijdThuis/UitWedstrijd
11 jun 201712:30UitTegelen HC - Tegelen HVB
18 jun 201710:30ThuisTegelen HVB - HC Mierlo HA

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
28 mei 2017Deurne HA - Tegelen HB2 - 6
21 mei 2017Tegelen HB - Venlo HB3 - 5
14 mei 2017Cranendonck HA - Tegelen HB0 - 5
07 mei 2017Tegelen HB - Heeze HA6 - 3
09 apr 2017Helmond HD - Tegelen HB1 - 5
02 apr 2017Tegelen HB - Civicum HB7 - 2
26 mrt 2017Boxmeer HA - Tegelen HB4 - 2
19 mrt 2017Tegelen HB - Oranje-Rood HC5 - 4
12 mrt 2017Geldrop HA - Tegelen HB2 - 1
27 nov 2016Mierlo HA - Tegelen HB4 - 2
20 nov 2016Tegelen HB - Tegelen HC3 - 0
13 nov 2016Tegelen HB - Deurne HA4 - 1
06 nov 2016Venlo HB - Tegelen HB3 - 5
30 okt 2016Tegelen HB - Cranendonck HA2 - 0
16 okt 2016Heeze HA - Tegelen HB0 - 2
09 okt 2016Tegelen HB - Helmond HD4 - 3
02 okt 2016Civicum HB - Tegelen HB2 - 3
25 sep 2016Tegelen HB - Boxmeer HA2 - 1
18 sep 2016Oranje-Rood HC - Tegelen HB1 - 4
11 sep 2016Tegelen HB - Geldrop HA2 - 2