• header6
  • header8
  • header4
  • header1
  • header5
  • header3
  • header7
  • header2

lidworden 2300x200

Tegelen HVC

Spelers
1Jeroen van Bergen
2Olaf Brueren
3Ron Delsing
4Cas Dings
5Jacques Dohmen
6Ralph Geomini
7Frank Holtman
8Ivo Lelkens
9Sander van der Maat
10Ijsbrand Nieuwenhuijs
11Coen Peeters
12Henk Philipse
13George Savenije
14Frans Seijsener
15Peter Thijssen
16Roel Timmermans
17Ted Verstappen
18Ramon de Vriend
19Paul van de Weem
20Lex-Jan Westra
Aanvoerder
 Roel Timmermans
Scheidscoördinator
 Jacques Dohmen
Tapcoördinator
 Jeroen van Bergen
Trainer
 Roel Timmermans

Trainingen

DagTijdVeldTrainer
Donderdag20:00 - 22:00Veld 3Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Stand

PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
1Mierlo HA2218138729055
2Boxmeer HA2217239236053
3Tegelen HB2216157948049
4Geldrop HA2212555439041
5Heeze HA2292115069029
6Civicum HB229496355328
7Tegelen HC2284106057028
8Helmond HD2275104866026
9Venlo HB2272134061023
10Deurne HA2252154579017
11Oranje-Rood HC2250174189015
12Cranendonck HA2242164273014

Programma

Er kon nog geen wedstrijdprogramma gevonden worden.

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
18 jun 2017Helmond HD - Tegelen HC4 - 4
01 jun 2017Tegelen HC - Tegelen HB4 - 5
28 mei 2017Tegelen HC - Civicum HB4 - 1
21 mei 2017Deurne HA - Tegelen HC1 - 3
14 mei 2017Tegelen HC - Boxmeer HA1 - 3
07 mei 2017Venlo HB - Tegelen HC2 - 4
15 apr 2017Tegelen HC - Geldrop HA3 - 3
09 apr 2017Tegelen HC - Oranje-Rood HC5 - 2
02 apr 2017Cranendonck HA - Tegelen HC3 - 0
19 mrt 2017Heeze HA - Tegelen HC1 - 8
12 mrt 2017Tegelen HC - Mierlo HA3 - 3
27 nov 2016Tegelen HC - Helmond HD6 - 1
20 nov 2016Tegelen HB - Tegelen HC3 - 0
13 nov 2016Civicum HB - Tegelen HC6 - 1
06 nov 2016Tegelen HC - Deurne HA4 - 1
30 okt 2016Boxmeer HA - Tegelen HC2 - 1
16 okt 2016Tegelen HC - Venlo HB1 - 2
09 okt 2016Oranje-Rood HC - Tegelen HC2 - 6
02 okt 2016Tegelen HC - Cranendonck HA2 - 2
25 sep 2016Geldrop HA - Tegelen HC1 - 0
18 sep 2016Tegelen HC - Heeze HA0 - 1
11 sep 2016Mierlo HA - Tegelen HC8 - 0