• header8
  • header1
  • header6
  • header2
  • header4
  • header5
  • header3
  • header7

lidworden 2300x200

Tegelen JA1

Spelers
1Maarten van Aken
2Jochem van den Bongarth
3Daan de Brouwer
4Teun Gansner
5Siem van Haren
6Dries Hawinkels
7Liam Huinck
8Wouter Lenders
9Lorenzo Linders
10Bas Receveur
11Tom Schreurs
12Hans Simons
13Rintse Verhofstadt
Coach
 Can Oruc
 Ingo Schel
Trainer
 Eelco Harting
 Can Oruc
 Ingo Schel

Trainingen

DagTijdVeldTrainer
Woensdag18:30 - 20:00Veld 3Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Vrijdag19:00 - 20:30Veld 1Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Vrijdag19:00 - 20:30Veld 1Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Stand

PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
1Basko JA15320137011
2Tegelen JA153028709
3Venray JA15212131207
4Oranje-Rood JA35203161306
5Maastricht JA15203121206
6Concordia JA1511351604

Programma

DatumTijdThuis/UitWedstrijd
28 okt 201716:15UitHC Oranje Rood JA3 - Tegelen JA1
04 nov 201714:45ThuisTegelen JA1 - Maastrichtse Hockey Club MHC JA1
11 nov 201717:15UitMHCV JA1 - Tegelen JA1
18 nov 201716:30ThuisTegelen JA1 - V.M.H.C. Basko JA1
25 nov 2017UitR.H.C. Concordia JA1 - Tegelen JA1

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
07 okt 2017Tegelen JA1 - Concordia JA12 - 1
30 sep 2017Basko JA1 - Tegelen JA11 - 0
23 sep 2017Tegelen JA1 - Venray JA12 - 1
16 sep 2017Maastricht JA1 - Tegelen JA12 - 1
09 sep 2017Tegelen JA1 - Oranje-Rood JA33 - 2