• header7
  • header8
  • header4
  • header1
  • header5
  • header3
  • header2
  • header6

lidworden 2300x200

Tegelen JA1

Spelers
1Maarten van Aken
2Jochem van den Bongarth
3Daan de Brouwer
4Teun Gansner
5Siem van Haren
6Dries Hawinkels
7Liam Huinck
8Wouter Lenders
9Lorenzo Linders
10Bas Receveur
11Tom Schreurs
12Hans Simons
13Rintse Verhofstadt
Coach
 Can Oruc
 Ingo Schel
Trainer
 Eelco Harting
 Can Oruc
 Ingo Schel

Trainingen

DagTijdVeldTrainer
Woensdag19:00 - 20:30Veld 3Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Vrijdag19:00 - 20:30Veld 1Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Vrijdag19:00 - 20:30Veld 1Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Stand

PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
1Oranje-Rood JA3106133320019
2Basko JA1105412015019
3Maastricht JA1105142718016
4Tegelen JA1104151415013
5Venray JA1103252430011
6Concordia JA110217143407

Programma

Er kon nog geen wedstrijdprogramma gevonden worden.

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
20 jan 2018Geldrop JA1 - Tegelen JA13 - 4
20 jan 2018Tilburg JA2 - Tegelen JA13 - 6
17 dec 2017Oranje-Rood JA4 - Tegelen JA13 - 5
17 dec 2017Tegelen JA1 - Tilburg JA27 - 4
25 nov 2017Concordia JA1 - Tegelen JA11 - 3
18 nov 2017Tegelen JA1 - Basko JA10 - 1
11 nov 2017Venray JA1 - Tegelen JA11 - 1
04 nov 2017Tegelen JA1 - Maastricht JA10 - 2
28 okt 2017Oranje-Rood JA3 - Tegelen JA13 - 2
07 okt 2017Tegelen JA1 - Concordia JA12 - 1
30 sep 2017Basko JA1 - Tegelen JA11 - 0
23 sep 2017Tegelen JA1 - Venray JA12 - 1
16 sep 2017Maastricht JA1 - Tegelen JA12 - 1
09 sep 2017Tegelen JA1 - Oranje-Rood JA33 - 2

Bardiensten

DatumTijd vanTijd totTeam/PersonenCoördinator
Er konden geen recente bardiensten gevonden worden.

Scheidsrechtersplanning

DatumTijdVeldWedstrijdScheids
Er zijn geen aankomende ingedeelde scheidsbeurten gevonden.
LET OP: aan dit overzicht kunnen geen rechten ontleent worden. Het wedstrijdprogramma is altijd leidende!