• header1
  • header5
  • header4
  • header7
  • header3
  • header8
  • header2
  • header6

lidworden 2300x200

Tegelen JA1

Spelers
1Maarten van Aken
2Jelle van den Bongarth
3Jochem van den Bongarth
4Daan de Brouwer
5Tom Frings
6Teun Gansner
7Siem van Haren
8Dries Hawinkels
9Wouter Lenders
10Lorenzo Linders
11Tom Schreurs
12Hans Simons
13Rintse Verhofstadt
Coach
 Frank Frings
 Luc van Haren
 Erik Schreurs
Keeper (nvt)
 Jelle van den Bongarth
Trainer
 Caspar Laumans
 Siem Simons

Trainingen

DagTijdVeldTrainer
Dinsdag18:30 - 20:00Veld 3Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Vrijdag19:00 - 20:30Veld 3Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Stand

PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
1Tegelen JA1109013620027
2Blerick JA1107122817022
3HOD JA2104242120014
4Sjinborn JA1103161925010
5Basko JA110217162507
6Maastricht JA210217162907

Programma

Er kon nog geen wedstrijdprogramma gevonden worden.

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
10 jun 2017Maastricht JA2 - Tegelen JA12 - 5
27 mei 2017Tegelen JA1 - Basko JA14 - 1
20 mei 2017HOD JA2 - Tegelen JA13 - 4
13 mei 2017Tegelen JA1 - Blerick JA13 - 2
06 mei 2017Sjinborn JA1 - Tegelen JA12 - 5
08 apr 2017Tegelen JA1 - Maastricht JA26 - 3
01 apr 2017Basko JA1 - Tegelen JA12 - 3
25 mrt 2017Tegelen JA1 - HOD JA24 - 3
18 mrt 2017Blerick JA1 - Tegelen JA12 - 1
11 mrt 2017Tegelen JA1 - Sjinborn JA11 - 0
11 feb 2017Sjinborn JA1 - Tegelen JA13 - 5
11 feb 2017Nova JA1 - Tegelen JA12 - 3
28 jan 2017Tegelen JA1 - Boxmeer JA16 - 0
28 jan 2017Tegelen JA1 - Meerssen JA14 - 2
22 jan 2017Tegelen JA1 - Blerick JA14 - 4
22 jan 2017Tegelen JA1 - Concordia JA16 - 2
08 jan 2017Blerick JA1 - Tegelen JA11 - 4
08 jan 2017Meerssen JA1 - Tegelen JA14 - 4
10 dec 2016Tegelen JA1 - Sjinborn JA13 - 2
10 dec 2016Concordia JA1 - Tegelen JA12 - 4
26 nov 2016Oranje-Rood JA3 - Tegelen JA16 - 1
19 nov 2016Tegelen JA1 - Scoop JA10 - 3
12 nov 2016Tegelen JA1 - Maastricht JA11 - 3
05 nov 2016Weert JA1 - Tegelen JA112 - 1
15 okt 2016Tegelen JA1 - Geldrop JA10 - 3
08 okt 2016Tegelen JA1 - Oranje-Rood JA31 - 4
01 okt 2016Scoop JA1 - Tegelen JA16 - 1
24 sep 2016Maastricht JA1 - Tegelen JA12 - 0
17 sep 2016Tegelen JA1 - Weert JA10 - 3
10 sep 2016Geldrop JA1 - Tegelen JA18 - 0