• header3
  • header4
  • header8
  • header1
  • header7
  • header2
  • header6
  • header5

lidworden 2300x200

Tegelen MC4

Speelsters
1Roos van Beek
2Yanou Cornelissen
3Eef Faassen
4Anouk Heijnen
5Eef Houben
6Guusje Koster
7Danee Luijpers
8Emmy Oehlen
9Mindte Peters
10Fleur Soors
11Marieke Steijn
12Ellen Vergeldt
13Joy Verkoelen
Coach
 Sander van Beek
 Patrick Verkoelen
Keeper (nvt)
 Fleur Soors
Trainer
 Teun Giesen
 Koen Verstraelen

Trainingen

DagTijdVeldTrainer
Woensdag18:30 - 20:00Veld 1Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Vrijdag17:30 - 19:00Veld 3Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Stand

PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
1Tegelen MC4101000707030
2Venlo MC3105234326017
3Horst MC3105143740016
4Nova MC3103523428014
5Hockeer MC310226163608
6Concordia MC410001066900

Programma

Er kon nog geen wedstrijdprogramma gevonden worden.

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
10 jun 2017Hockeer MC3 - Tegelen MC41 - 5
24 mei 2017Tegelen MC4 - Venlo MC32 - 1
20 mei 2017Concordia MC4 - Tegelen MC40 - 9
13 mei 2017Tegelen MC4 - Horst MC38 - 1
06 mei 2017Nova MC3 - Tegelen MC41 - 3
08 apr 2017Tegelen MC4 - Hockeer MC38 - 1
01 apr 2017Venlo MC3 - Tegelen MC40 - 7
25 mrt 2017Tegelen MC4 - Concordia MC49 - 0
18 mrt 2017Horst MC3 - Tegelen MC42 - 8
11 mrt 2017Tegelen MC4 - Nova MC311 - 0
18 feb 2017HCAS MC3 - Tegelen MC49 - 1
18 feb 2017Blerick MC3 - Tegelen MC45 - 1
12 feb 2017Concordia MC3 - Tegelen MC42 - 3
12 feb 2017Tegelen MC4 - HCAS MC31 - 9
05 feb 2017Tegelen MC4 - Cranendonck MC32 - 5
05 feb 2017Weert MC4 - Tegelen MC44 - 1
22 jan 2017Tegelen MC4 - Weert MC45 - 3
22 jan 2017Tegelen MC4 - Concordia MC32 - 1
15 jan 2017Tegelen MC4 - Blerick MC35 - 4
15 jan 2017Venlo MC2 - Tegelen MC45 - 1
16 dec 2016Oranje-Rood MC7 - Tegelen MC43 - 2
26 nov 2016Heeze MC2 - Tegelen MC42 - 0
19 nov 2016Tegelen MC4 - Blerick MC20 - 1
05 nov 2016Tegelen MC4 - Helmond MC43 - 1
15 okt 2016Cranendonck MC2 - Tegelen MC44 - 2
08 okt 2016Tegelen MC4 - Heeze MC22 - 1
01 okt 2016Blerick MC2 - Tegelen MC47 - 1
24 sep 2016Tegelen MC4 - Oranje-Rood MC72 - 1
17 sep 2016Helmond MC4 - Tegelen MC41 - 1
10 sep 2016Tegelen MC4 - Cranendonck MC22 - 2