• header1
  • header2
  • header6
  • header5
  • header8
  • header3
  • header4
  • header7

lidworden 2300x200

Assistent-trainers gezocht!

Voor het nieuwe hockeyseizoen zijn wij bij onze club nog op zoek naar nieuwe assistent-trainers. Als je komend hockeyseizoen tweedejaars B leeftijd of de A leeftijd hebt, en het leuk vindt om met name onze E-tjes en F-jes wat bij te brengen, geef je dan op! Je krijgt er ook nog een kleine vergoeding voor!
Als je dat wil, geef je dan op bij Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., weet je het nog niet en heb je nog vragen, geef dat in het mail dan aan, dan organiseren wij nog een informatieavond of moment.

 

Mario de Vriend
Kluster Hockey Zaken
Mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.