• header2
  • header7
  • header8
  • header1
  • header3
  • header5
  • header6
  • header4

lidworden 2300x200

Wedstrijdprogramma

Selecteer wedstrijden van:

Thuisprogramma deze week

DatumTijdVeldWedstrijdScheids 
23 nov 201909:302ABTegelen JE82 - Horst J8E1
Justin Geomini
Yoshua Geomini
>>>
23 nov 201909:303ATegelen ME61 - Weert M6E2
Thies Tusveld
Merlijn Woltinge
>>>
23 nov 201909:303BTegelen MF3 - Weert MF1
Pepijn Wolters
Joep Schobbers
>>>
23 nov 201909:303CDTegelen ME81 - Venlose M8E1
Emily Theunissen
Selina Vullings
>>>
23 nov 201909:30Helichem HoofdveldTegelen MC2 - Geldrop MC5
Jara Dings
Mila Schraven
>>>
23 nov 201911:002Tegelen MD4 - Nova MD5
Lynn Peters
Yara van den Nieuwenhof
>>>
23 nov 201911:003Tegelen MD2 - Maastricht MD3
Riva Muns
Carmen Idema
>>>
23 nov 201911:20Helichem HoofdveldTegelen Tegelen-Venlo JC3 - Boxmeer JC1 / Civicum JC1
Bas Fransen
Olivier Withaar
>>>
23 nov 201912:452Tegelen MD5 - Horst MD2
Tessy Bongaerts
Pien Boonen
>>>
23 nov 201912:503Tegelen MA3 - Oss MA7
Robin Groeneboer
Hans Simons
>>>
23 nov 201913:10Helichem HoofdveldTegelen Tegelen-Venlo JC1 - Helmond JC1 CS+>>>
23 nov 201914:302Tegelen MB4 - Nova MB5
Ruud Adams
Tom Vossen
>>>
23 nov 201914:403Tegelen MB3 - Venlose MB3
Jip Segers
Clim Berkers
>>>
23 nov 201915:00Helichem HoofdveldTegelen JA1 - Hockeer JA1
Cas Dings
Ted Verstappen
>>>
24 nov 201910:00Helichem HoofdveldTegelen HD - Geldrop HC
Karlijne Berden
Marieke Vossen
>>>
24 nov 201910:303Tegelen HA - HCAS HA
Dries Hawinkels
Wouter Duijf
>>>
24 nov 201912:303Tegelen DVeterinnen A - Geel-Zwart DA
Ruben Linssen
Florian Faassen
>>>
24 nov 201912:45Helichem HoofdveldTegelen D1 - Deurne D1
Leo Schel
Caspar Laumans
>>>
24 nov 201914:303Tegelen H2 - Weert H3
Ellen Laumans
Milou Knippen
>>>
24 nov 201914:45Helichem HoofdveldTegelen H1 - V.M.H.& C.C. M.O.P. H1
Eric Stoffels
Marcel Wielaard
>>>

Uitprogramma deze week

DatumTijdVeldWedstrijdScheids 
23 nov 201909:00Horst MF1 - Tegelen MF2 >>>
23 nov 201909:00Weert M6E3 - Tegelen ME62 >>>
23 nov 201909:15Venray JF1 - Tegelen JF1 >>>
23 nov 201909:30Blerick J8E1 - Tegelen JE81 >>>
23 nov 201909:30Venray M8E1 - Tegelen ME82 >>>
23 nov 201910:30Venray JC1 - Tegelen JC4 >>>
23 nov 201911:00Heeze MD3 - Tegelen MD3 >>>
23 nov 201911:00Nuth MA1 - Tegelen MA2 >>>
Veld 1
23 nov 201911:40Sjinborn JD1 - Tegelen JD1 >>>
23 nov 201912:00Venray MC1 - Tegelen MC1 >>>
23 nov 201912:30Boxmeer MD1 - Tegelen MD1 >>>
23 nov 201914:15Uden JC1 - Tegelen Tegelen-Venlo JC2 >>>
23 nov 201914:40Blerick MB2 - Tegelen MB2 >>>
23 nov 201915:50Mierlo MA1 - Tegelen MA1 >>>
23 nov 201917:00Horst MB1 - Tegelen MB1 >>>
24 nov 201910:45Civicum HB - Tegelen HB >>>
24 nov 201911:00Geldrop HA - Tegelen HC >>>
24 nov 201911:15Peel & Maas D1 - Tegelen D3 >>>
24 nov 201912:15Eindhoven D3 - Tegelen D2 >>>