• header1
  • header5
  • header6
  • header4
  • header7
  • header8
  • header3
  • header2

lidworden 2300x200

Tegelen D3

Trainingen

DagTijdVeldTrainer
Dinsdag20:00 - 21:30Veld 3Patrick Roorda
Dinsdag20:00 - 21:30Veld 3Patrick Roorda
Donderdag20:00 - 22:00Helichem Hoofdveld
Donderdag20:00 - 22:00Helichem Hoofdveld

Stand

PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
1Civicum D21111007511033
2Uden D3119116112028
3Blerick D2118214212026
4Eindhoven D6118035720024
5Son D2115062424015
6Peel en Maas D1115062636015
7Tegelen D3115061940015
8Boxmeer D3114162135013
9Eersel D211227145108
10Oranje-Rood D911218102507
11Oss D611218166007
12Geldrop D411029104902

Programma

DatumTijdThuis/UitWedstrijd
15 mrt 2020ThuisTegelen D3 - HC Eindhoven D6
22 mrt 202012:45UitEersel D2 - Tegelen D3
29 mrt 2020ThuisTegelen D3 - MHC Boxmeer D3
05 apr 2020UitC.M.H.C. CIVICUM D2 - Tegelen D3
19 apr 2020ThuisTegelen D3 - Hockey Geldrop D4
03 mei 2020UitHockeyclub Blerick D2 - Tegelen D3
10 mei 2020UitHockey Club Uden D3 - Tegelen D3
17 mei 2020ThuisTegelen D3 - Oss D6
24 mei 2020UitHTCSON Hockey D2 - Tegelen D3
07 jun 2020UitHC Oranje Rood D9 - Tegelen D3
14 jun 2020ThuisTegelen D3 - Hockeyclub Peel & Maas D1

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
24 nov 2019Peel en Maas D1 - Tegelen D32 - 4
17 nov 2019Tegelen D3 - Oranje-Rood D92 - 0
10 nov 2019Tegelen D3 - Son D2 (O)2 - 1
03 nov 2019Oss D6 - Tegelen D35 - 3
27 okt 2019Tegelen D3 - Uden D30 - 5
15 okt 2019Geldrop D4 - Tegelen D31 - 4
06 okt 2019Tegelen D3 - Civicum D2 (O)0 - 9
29 sep 2019Boxmeer D3 - Tegelen D32 - 0
22 sep 2019Tegelen D3 - Eersel D23 - 0
15 sep 2019Eindhoven D6 - Tegelen D311 - 1
08 sep 2019Tegelen D3 - Blerick D2 (O)0 - 4

Bardiensten

DatumTijd vanTijd totTeam/PersonenCoördinator
Er konden geen recente bardiensten gevonden worden.

Scheidsrechtersplanning

DatumTijdVeldWedstrijdScheids
Er zijn geen aankomende ingedeelde scheidsbeurten gevonden.
LET OP: aan dit overzicht kunnen geen rechten ontleent worden. Het wedstrijdprogramma is altijd leidende!