• header4
  • header5
  • header2
  • header6
  • header8
  • header3
  • header7
  • header1

lidworden 2300x200

Tegelen DB

Trainingen

DagTijdVeldTrainer
Donderdag20:00 - 22:00Helichem HoofdveldRamon de Vriend
Donderdag20:00 - 22:00Helichem HoofdveldRoel Timmermans

Stand

PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
1Blerick DA22181313036055
2Nuenen DA2216158235049
3Concordia DA2214448329046
4Weert DA22142610138044
5Venlo DA2214178137043
6Helmond DB22111106056034
7Oranje-Rood DB22101115379031
8Basko DA2293104839030
9Deurne DA22721363106023
10Tegelen DB2262145176020
11Dommel DB2221192612207
12Best DB2211202515004

Programma

Er kon nog geen wedstrijdprogramma gevonden worden.

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
16 jun 2019Tegelen DB - Basko DA2 - 3
02 jun 2019Oranje-Rood DB - Tegelen DB4 - 2
26 mei 2019Tegelen DB - Nuenen DA2 - 4
19 mei 2019Blerick DA - Tegelen DB3 - 2
12 mei 2019Venlo DA - Tegelen DB6 - 1
09 mei 2019Tegelen DB - Concordia DA0 - 4
14 apr 2019Best DB - Tegelen DB2 - 9
07 apr 2019Tegelen DB - Weert DA0 - 5
31 mrt 2019Helmond DB - Tegelen DB6 - 0
24 mrt 2019Tegelen DB - Dommel DB4 - 0
17 mrt 2019Deurne DA - Tegelen DB3 - 3
25 nov 2018Tegelen DB - Oranje-Rood DB6 - 2
18 nov 2018Nuenen DA - Tegelen DB1 - 0
11 nov 2018Tegelen DB - Blerick DA0 - 6
04 nov 2018Tegelen DB - Venlo DA1 - 4
28 okt 2018Concordia DA - Tegelen DB4 - 1
14 okt 2018Tegelen DB - Best DB3 - 2
07 okt 2018Weert DA - Tegelen DB5 - 0
30 sep 2018Tegelen DB - Helmond DB0 - 5
23 sep 2018Dommel DB - Tegelen DB2 - 4
16 sep 2018Tegelen DB - Deurne DA8 - 2
09 sep 2018Basko DA - Tegelen DB3 - 3

Bardiensten

DatumTijd vanTijd totTeam/PersonenCoördinator
Er konden geen recente bardiensten gevonden worden.

Scheidsrechtersplanning

DatumTijdVeldWedstrijdScheids
16 jun 201910:303Tegelen HD - Concordia HB
Jelleke Vossen
Renee Thissen-Noten
16 jun 201911:00Helichem HoofdveldTegelen D3 - Deurne D2
Sanne Geijbels
Monique Becks