• header1
  • header7
  • header3
  • header2
  • header6
  • header4
  • header5
  • header8

lidworden 2300x200

Tegelen H1

Trainingen

DagTijdVeldTrainer
Woensdag20:00 - 22:00Helichem HoofdveldNadine Gruiters
Woensdag20:00 - 22:00Helichem HoofdveldAb Geurts
Woensdag20:15 - 22:00Helichem HoofdveldAb Geurts
Woensdag20:15 - 22:00Helichem HoofdveldNadine Gruiters
Vrijdag20:00 - 22:00Helichem HoofdveldAb Geurts
Vrijdag20:00 - 22:00Helichem HoofdveldNadine Gruiters

Stand

PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
1Venray H122183112347057
2Bemmel H12214448332046
3MOP H12214359454045
4Boxmeer H122132710157041
5Oirschot H12211295849035
6HOCO H122102106161032
7DVS H1229587762032
8Dommel H122801466105024
9Tegelen H12272135976023
10Nuth H12253146483018
11Nova H12253143797018
12Son H12231184614637

Programma

Er kon nog geen wedstrijdprogramma gevonden worden.

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
02 jun 2019Tegelen H1 - Bemmel H11 - 2
26 mei 2019Dommel H1 - Tegelen H16 - 4
19 mei 2019Tegelen H1 - MOP H11 - 5
12 mei 2019DVS H1 - Tegelen H14 - 2
05 mei 2019Tegelen H1 - Venray H13 - 3
14 apr 2019Tegelen H1 - Nuth H12 - 0
07 apr 2019Nova H1 - Tegelen H12 - 2
31 mrt 2019Tegelen H1 - Boxmeer H12 - 5
24 mrt 2019HOCO H1 - Tegelen H14 - 2
17 mrt 2019Tegelen H1 - Son H16 - 3
10 mrt 2019Oirschot H1 - Tegelen H12 - 1
03 feb 2019Tegelen H1 - Don Quishoot H14 - 5
03 feb 2019Tegelen H1 - Horst H18 - 5
27 jan 2019Don Quishoot H1 - Tegelen H13 - 5
27 jan 2019Cranendonck H1 - Tegelen H11 - 6
20 jan 2019Horst H1 - Tegelen H13 - 3
20 jan 2019Scoop H1 - Tegelen H13 - 3
23 dec 2018Tegelen H1 - Scoop H15 - 3
23 dec 2018Tegelen H1 - Cranendonck H17 - 0
25 nov 2018Bemmel H1 - Tegelen H17 - 0
18 nov 2018Tegelen H1 - Dommel H13 - 0
11 nov 2018MOP H1 - Tegelen H14 - 0
04 nov 2018Tegelen H1 - DVS H16 - 2
28 okt 2018Venray H1 - Tegelen H18 - 3
14 okt 2018Nuth H1 - Tegelen H11 - 2
12 okt 2018Tegelen H1 - Bemmel H13 - 6
07 okt 2018Tegelen H1 - Nova H19 - 1
30 sep 2018Boxmeer H1 - Tegelen H17 - 3
23 sep 2018Tegelen H1 - HOCO H12 - 1
16 sep 2018Son H1 - Tegelen H16 - 4
09 sep 2018Tegelen H1 - Oirschot H11 - 3

Bardiensten

DatumTijd vanTijd totTeam/PersonenCoördinator
Er konden geen recente bardiensten gevonden worden.

Scheidsrechtersplanning

DatumTijdVeldWedstrijdScheids
Er zijn geen aankomende ingedeelde scheidsbeurten gevonden.
LET OP: aan dit overzicht kunnen geen rechten ontleent worden. Het wedstrijdprogramma is altijd leidende!