• header1
  • header3
  • header6
  • header7
  • header2
  • header8
  • header5
  • header4

lidworden 2300x200

Tegelen H2

Trainingen

DagTijdVeldTrainer
Geen trainingen gevonden in LISA

Stand

PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
1Basko H222182211721056
2Blerick H22215439128049
3Concordia H22214178164043
4Heeze H32213277268041
5Tegelen H22211387769036
6HOD H422102106253032
7Venlo H3228777577031
8Blerick H32283118176027
9Meerssen H222611571118019
10Gemert H22254137294019
11DVS H222531445108018
12Concordia H32222185212008

Programma

Er kon nog geen wedstrijdprogramma gevonden worden.

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
16 jun 2019Concordia H2 (O) - Tegelen H23 - 1
07 jun 2019Tegelen H2 - Basko H2 (O)2 - 1
26 mei 2019Gemert H2 - Tegelen H26 - 6
19 mei 2019Tegelen H2 - Concordia H39 - 4
12 mei 2019DVS H2 (O) - Tegelen H22 - 2
05 mei 2019Tegelen H2 - Blerick H36 - 4
14 apr 2019Tegelen H2 - Blerick H2 (O)3 - 5
07 apr 2019Heeze H3 - Tegelen H24 - 2
31 mrt 2019Tegelen H2 - HOD H42 - 1
24 mrt 2019Venlo H3 - Tegelen H21 - 4
17 mrt 2019Tegelen H2 - Meerssen H2 (O)7 - 2
02 dec 2018Concordia H3 - Tegelen H23 - 4
25 nov 2018Basko H2 (O) - Tegelen H27 - 1
18 nov 2018Tegelen H2 - Gemert H22 - 3
04 nov 2018Tegelen H2 - DVS H2 (O)8 - 2
28 okt 2018Blerick H3 - Tegelen H21 - 3
14 okt 2018Blerick H2 (O) - Tegelen H26 - 1
07 okt 2018Tegelen H2 - Heeze H34 - 1
30 sep 2018HOD H4 - Tegelen H22 - 1
23 sep 2018Tegelen H2 - Venlo H32 - 2
16 sep 2018Meerssen H2 (O) - Tegelen H24 - 6
09 sep 2018Tegelen H2 - Concordia H2 (O)1 - 5

Bardiensten

DatumTijd vanTijd totTeam/PersonenCoördinator
Er konden geen recente bardiensten gevonden worden.

Scheidsrechtersplanning

DatumTijdVeldWedstrijdScheids
Er zijn geen aankomende ingedeelde scheidsbeurten gevonden.
LET OP: aan dit overzicht kunnen geen rechten ontleent worden. Het wedstrijdprogramma is altijd leidende!