• header2
  • header1
  • header8
  • header4
  • header3
  • header5
  • header6
  • header7

lidworden 2300x200

Tegelen H2

Trainingen

DagTijdVeldTrainer
Geen trainingen gevonden in LISA

Stand

PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
1Basko H2111001659030
2Blerick H2117224215023
3Heeze H3117134137022
4Venlo H3116414631022
5Concordia H2117044035021
6HOD H4116053023018
7Tegelen H2115153336016
8Blerick H3114164636013
9Gemert H2113263943011
10Meerssen H211218346807
11DVS H211209256606
12Concordia H311029186002

Programma

DatumTijdThuis/UitWedstrijd
17 mrt 2019ThuisTegelen H2 - HV Meerssen H2
24 mrt 2019UitVenlo H3 - Tegelen H2
31 mrt 2019ThuisTegelen H2 - H.O.D. H4
07 apr 2019UitHOCKEY HEEZE H3 - Tegelen H2
14 apr 2019ThuisTegelen H2 - Hockeyclub Blerick H2
05 mei 2019ThuisTegelen H2 - Hockeyclub Blerick H3
12 mei 2019UitDVS H2 - Tegelen H2
19 mei 2019ThuisTegelen H2 - R.H.C. Concordia H3
26 mei 2019UitHC Gemert H2 - Tegelen H2
02 jun 2019ThuisTegelen H2 - V.M.H.C. Basko H2
16 jun 2019UitR.H.C. Concordia H2 - Tegelen H2

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
02 dec 2018Concordia H3 - Tegelen H23 - 4
25 nov 2018Basko H2 (O) - Tegelen H27 - 1
18 nov 2018Tegelen H2 - Gemert H22 - 3
04 nov 2018Tegelen H2 - DVS H2 (O)8 - 2
28 okt 2018Blerick H3 - Tegelen H21 - 3
14 okt 2018Blerick H2 (O) - Tegelen H26 - 1
07 okt 2018Tegelen H2 - Heeze H34 - 1
30 sep 2018HOD H4 - Tegelen H22 - 1
23 sep 2018Tegelen H2 - Venlo H32 - 2
16 sep 2018Meerssen H2 (O) - Tegelen H24 - 6
09 sep 2018Tegelen H2 - Concordia H2 (O)1 - 5

Bardiensten

DatumTijd vanTijd totTeam/PersonenCoördinator
Er konden geen recente bardiensten gevonden worden.

Scheidsrechtersplanning

DatumTijdVeldWedstrijdScheids
Er zijn geen aankomende ingedeelde scheidsbeurten gevonden.
LET OP: aan dit overzicht kunnen geen rechten ontleent worden. Het wedstrijdprogramma is altijd leidende!