• header6
  • header7
  • header1
  • header4
  • header2
  • header3
  • header5
  • header8

lidworden 2300x200

Tegelen H2

Trainingen

DagTijdVeldTrainer
Geen trainingen gevonden in LISA

Stand

PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
1Weert H3107213216023
2Nuenen H3107122816022
3Blerick H2107033722021
4Oranje-Rood H12105234126017
5Venlo H3104153338013
6Heeze H394052931012
7Meerssen H2104062738012
8Blerick H3103252530011
9HOD H4103162731010
10Tegelen H29153192508
11Concordia H210208224706

Programma

DatumTijdThuis/UitWedstrijd
08 mrt 2020UitHOCKEY HEEZE H3 - Tegelen H2
15 mrt 2020UitHockeyclub Blerick H3 - Tegelen H2
22 mrt 2020ThuisTegelen H2 - Hockeyclub Blerick H2
05 apr 2020ThuisTegelen H2 - HV Meerssen H2
19 apr 2020UitH.O.D. H4 - Tegelen H2
03 mei 2020ThuisTegelen H2 - Nuenen H3
10 mei 2020ThuisTegelen H2 - R.H.C. Concordia H2
17 mei 2020UitVenlose Hockey Club H3 - Tegelen H2
24 mei 2020ThuisTegelen H2 - HOCKEY HEEZE H3
07 jun 2020ThuisTegelen H2 - HC Oranje Rood H12
14 jun 2020UitHV Weert H3 - Tegelen H2

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
24 nov 2019Tegelen H2 - Weert H32 - 2
17 nov 2019Oranje-Rood H12 - Tegelen H23 - 3
03 nov 2019Tegelen H2 - Venlo H30 - 0
27 okt 2019Concordia H2 (O) - Tegelen H20 - 5
13 okt 2019Tegelen H2 - HOD H43 - 3
06 okt 2019Meerssen H2 (O) - Tegelen H25 - 4
22 sep 2019Blerick H2 - Tegelen H28 - 1
15 sep 2019Tegelen H2 - Blerick H3 (O)1 - 1
08 sep 2019Nuenen H3 (O) - Tegelen H23 - 0

Bardiensten

DatumTijd vanTijd totTeam/PersonenCoördinator
Er konden geen recente bardiensten gevonden worden.

Scheidsrechtersplanning

DatumTijdVeldWedstrijdScheids
Er zijn geen aankomende ingedeelde scheidsbeurten gevonden.
LET OP: aan dit overzicht kunnen geen rechten ontleent worden. Het wedstrijdprogramma is altijd leidende!