• header5
  • header2
  • header8
  • header4
  • header6
  • header7
  • header1
  • header3

lidworden 2300x200

Tegelen HB

Trainingen

DagTijdVeldTrainer
Donderdag20:00 - 22:00Helichem Hoofdveld
Donderdag20:00 - 22:00Helichem Hoofdveld

Stand

PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
1Den Bosch HC10820576026
2Tegelen HC106223019020
3Tegelen HB106133218019
4Geldrop HA106042212018
5Gemert HA105232122017
6Basko HB105231824017
7Venlo HA103342817012
8Helmond HC8224122508
9Heeze HA9207102506
10Deurne HA9117143804
11Civicum HB1011874531

Programma

DatumTijdThuis/UitWedstrijd
22 mrt 2020UitHC Gemert HA - Tegelen HB
29 mrt 2020ThuisTegelen HB - HC Helmond HC
05 apr 2020UitM.H.C. Deurne HA - Tegelen HB
19 apr 2020ThuisTegelen HB - V.M.H.C. Basko HB
03 mei 2020UitHockey Geldrop HA - Tegelen HB
10 mei 2020UitVenlose Hockey Club HA - Tegelen HB
17 mei 2020ThuisTegelen HB - Hockeyclub `s-Hertogenbosch HC
24 mei 2020UitTegelen HC - Tegelen HB
07 jun 2020UitHOCKEY HEEZE HA - Tegelen HB
14 jun 2020ThuisTegelen HB - C.M.H.C. CIVICUM HB

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
24 nov 2019Civicum HB - Tegelen HB0 - 4
17 nov 2019Tegelen HB - Heeze HA5 - 0
10 nov 2019Tegelen HB - Tegelen HC5 - 3
03 nov 2019Den Bosch HC - Tegelen HB1 - 1
27 okt 2019Tegelen HB - Venlo HA4 - 1
20 okt 2019Basko HB - Tegelen HB5 - 3
06 okt 2019Tegelen HB - Deurne HA4 - 1
29 sep 2019Helmond HC - Tegelen HB2 - 4
22 sep 2019Tegelen HB - Gemert HA1 - 2
08 sep 2019Tegelen HB - Geldrop HA1 - 3

Bardiensten

DatumTijd vanTijd totTeam/PersonenCoördinator
Er konden geen recente bardiensten gevonden worden.

Scheidsrechtersplanning

DatumTijdVeldWedstrijdScheids
Er zijn geen aankomende ingedeelde scheidsbeurten gevonden.
LET OP: aan dit overzicht kunnen geen rechten ontleent worden. Het wedstrijdprogramma is altijd leidende!