• header2
  • header8
  • header3
  • header1
  • header7
  • header5
  • header4
  • header6

lidworden 2300x200

Tegelen HB

Spelers
1Marcel Dahmen
2Michiel Ewals
3Luc Gill
4Maurice Houba
5Ab Laumans
6Bark Leenders
7Jan Pieter Leenders
8Marc van Oijen
9Sjoerd Peters
10Patrick Roorda
11Rob Schreurs
12Onno Sprengers
13Martijn Storm
14Robert Teeuwen
15Emiel Thissen
16Rutger Vercauteren
17Alex van Wijk
18Ramon Zinken
Aanvoerder
 Rob Schreurs
Scheidscoördinator
 Maurice Houba
Tapcoördinator
 Alex van Wijk
Trainer
 Roel Timmermans

Trainingen

DagTijdVeldTrainer
Donderdag20:00 - 21:30Veld 3Roel Timmermans

Stand

PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
1Helmond HC22220016414066
2Boxmeer HA2213548446044
3Tegelen HB2213187443040
4Civicum HB2211385764036
5Geldrop HA22111105056034
6Tegelen HC229585156032
7Helmond HD2292115175029
8Heeze HA2283115276027
9Oirschot HB2274114773025
10Venlo HA2271144774022
11Deurne HA2244144485016
12Oranje-Rood HD222317218009

Programma

Er kon nog geen wedstrijdprogramma gevonden worden.

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
17 jun 2018Oranje-Rood HD - Tegelen HB0 - 2
10 jun 2018Tegelen HB - Venlo HA4 - 2
03 jun 2018Oirschot HB - Tegelen HB2 - 4
27 mei 2018Tegelen HB - Helmond HC1 - 4
13 mei 2018Deurne HA - Tegelen HB3 - 2
06 mei 2018Geldrop HA - Tegelen HB0 - 6
22 apr 2018Tegelen HB - Civicum HB3 - 5
15 apr 2018Tegelen HC - Tegelen HB1 - 5
08 apr 2018Tegelen HB - Heeze HA5 - 2
25 mrt 2018Helmond HD - Tegelen HB1 - 3
11 mrt 2018Tegelen HB - Boxmeer HA2 - 3
26 nov 2017Tegelen HB - Oranje-Rood HD4 - 0
19 nov 2017Venlo HA - Tegelen HB2 - 2
12 nov 2017Tegelen HB - Oirschot HB2 - 3
05 nov 2017Helmond HC - Tegelen HB6 - 1
29 okt 2017Tegelen HB - Deurne HA4 - 0
15 okt 2017Civicum HB - Tegelen HB3 - 2
08 okt 2017Tegelen HB - Tegelen HC5 - 2
01 okt 2017Heeze HA - Tegelen HB0 - 6
24 sep 2017Tegelen HB - Helmond HD9 - 1
17 sep 2017Tegelen HB - Geldrop HA2 - 0
10 sep 2017Boxmeer HA - Tegelen HB3 - 0

Bardiensten

DatumTijd vanTijd totTeam/PersonenCoördinator
Er konden geen recente bardiensten gevonden worden.

Scheidsrechtersplanning

DatumTijdVeldWedstrijdScheids
Er zijn geen aankomende ingedeelde scheidsbeurten gevonden.
LET OP: aan dit overzicht kunnen geen rechten ontleent worden. Het wedstrijdprogramma is altijd leidende!