• header6
  • header1
  • header3
  • header5
  • header4
  • header7
  • header2
  • header8

lidworden 2300x200

Tegelen HB

Trainingen

DagTijdVeldTrainer
Donderdag20:00 - 22:00Helichem HoofdveldRamon de Vriend
Donderdag20:00 - 22:00Helichem HoofdveldRoel Timmermans

Stand

PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
1Boxmeer HA2218138535055
2Basko HB2218049234054
3Tegelen HB2218049545054
4Deurne HA2291125573028
5Tegelen HC2284105761028
6Geldrop HA2284104450028
7Venlo HA2282125162026
8Helmond HC2275103544026
9Oedenrode HB2274113663025
10Civicum HB2292113943623
11Heeze HA2271145074022
12Hopbel HB222218217608

Programma

Er kon nog geen wedstrijdprogramma gevonden worden.

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
16 jun 2019Tegelen HB - Boxmeer HA3 - 4
02 jun 2019Tegelen HB - Geldrop HA4 - 2
26 mei 2019Oedenrode HB - Tegelen HB0 - 4
19 mei 2019Tegelen HB - Deurne HA5 - 2
12 mei 2019Basko HB - Tegelen HB3 - 4
05 mei 2019Tegelen HB - Helmond HC6 - 0
14 apr 2019Civicum HB - Tegelen HB1 - 4
07 apr 2019Tegelen HB - Venlo HA6 - 1
31 mrt 2019Hopbel HB - Tegelen HB2 - 6
24 mrt 2019Tegelen HB - Tegelen HC5 - 1
17 mrt 2019Heeze HA - Tegelen HB1 - 4
02 dec 2018Tegelen HB - Civicum HB2 - 1
25 nov 2018Geldrop HA - Tegelen HB2 - 5
18 nov 2018Tegelen HB - Oedenrode HB8 - 3
11 nov 2018Deurne HA - Tegelen HB3 - 4
04 nov 2018Tegelen HB - Basko HB0 - 1
28 okt 2018Helmond HC - Tegelen HB3 - 0
07 okt 2018Venlo HA - Tegelen HB1 - 2
30 sep 2018Tegelen HB - Hopbel HB6 - 0
23 sep 2018Tegelen HC - Tegelen HB2 - 5
16 sep 2018Tegelen HB - Heeze HA9 - 4
09 sep 2018Boxmeer HA - Tegelen HB8 - 3

Bardiensten

DatumTijd vanTijd totTeam/PersonenCoördinator
Er konden geen recente bardiensten gevonden worden.

Scheidsrechtersplanning

DatumTijdVeldWedstrijdScheids
16 jun 201912:45Helichem HoofdveldTegelen DB - Basko DA
Luc Gill
Maurice Houba