• header7
  • header2
  • header1
  • header8
  • header5
  • header3
  • header6
  • header4

lidworden 2300x200

Tegelen HB

Trainingen

DagTijdVeldTrainer
Donderdag20:00 - 22:00Helichem HoofdveldRamon de Vriend
Donderdag20:00 - 22:00Helichem HoofdveldRoel Timmermans

Stand

PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
1Boxmeer HA119114117028
2Basko HB119023914027
3Tegelen HB118034428024
4Civicum HB116142517316
5Helmond HC115152122016
6Deurne HA115152833016
7Tegelen HC114252931014
8Venlo HA114162432013
9Heeze HA114073038012
10Oedenrode HB113171835010
11Hopbel HB11218112707
12Geldrop HA11137173306

Programma

DatumTijdThuis/UitWedstrijd
17 mrt 2019UitHOCKEY HEEZE HA - Tegelen HB
24 mrt 2019ThuisTegelen HB - Tegelen HC
31 mrt 2019UitSMHC De Hopbel HB - Tegelen HB
07 apr 2019ThuisTegelen HB - Venlo HA
14 apr 2019UitC.M.H.C. CIVICUM HB - Tegelen HB
05 mei 2019ThuisTegelen HB - HC Helmond HC
12 mei 2019UitV.M.H.C. Basko HB - Tegelen HB
19 mei 2019ThuisTegelen HB - M.H.C. Deurne HA
26 mei 2019UitSint Oedenrode HB - Tegelen HB
02 jun 2019ThuisTegelen HB - Hockey Geldrop HA
16 jun 2019ThuisTegelen HB - MHC Boxmeer HA

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
02 dec 2018Tegelen HB - Civicum HB2 - 1
25 nov 2018Geldrop HA - Tegelen HB2 - 5
18 nov 2018Tegelen HB - Oedenrode HB8 - 3
11 nov 2018Deurne HA - Tegelen HB3 - 4
04 nov 2018Tegelen HB - Basko HB0 - 1
28 okt 2018Helmond HC - Tegelen HB3 - 0
07 okt 2018Venlo HA - Tegelen HB1 - 2
30 sep 2018Tegelen HB - Hopbel HB6 - 0
23 sep 2018Tegelen HC - Tegelen HB2 - 5
16 sep 2018Tegelen HB - Heeze HA9 - 4
09 sep 2018Boxmeer HA - Tegelen HB8 - 3

Bardiensten

DatumTijd vanTijd totTeam/PersonenCoördinator
Er konden geen recente bardiensten gevonden worden.

Scheidsrechtersplanning

DatumTijdVeldWedstrijdScheids
Er zijn geen aankomende ingedeelde scheidsbeurten gevonden.
LET OP: aan dit overzicht kunnen geen rechten ontleent worden. Het wedstrijdprogramma is altijd leidende!