• header3
 • header2
 • header7
 • header8
 • header1
 • header6
 • header4
 • header5

lidworden 2300x200

UPDATE - Trainingsschema 2018-2019

UPDATE MAANDAG 27-08-2018

 

Het voorlopige trainingsschema is HIER te vinden. Dit wordt ook nog in LISA ingevoerd, zodat het zichtbaar wordt op de verschillende teampagina’s. Het betreft een voorlopig schema omdat nog niet alle vacatures zijn ingevuld. Het is mogelijk dat nog met trainingstijden of dagen wordt geschoven

 • De trainingen van de JONGSTE JEUGD starten weer vanaf MAANDAG 27 AUGUSTUS.
 • De JEUGD & SENIOREN teams beginnen met trainen vanaf MAANDAG 20 AUGUSTUS.

Een deel van de trainers moet nog worden ingevuld. Hiervoor zijn we afhankelijk van de schoolroosters van de trainers die op korte termijn bekend worden gemaakt. Bij de teams waar VACATURE staat start de training pas vanaf het moment dat we een trainer hebben gevonden. Teams worden hier per mail over geïnformeerd.

 

Voor een aantal teams zoeken we dus nog een trainer. Wil je training geven? Stuur dan een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. De geplande trainingstijd kan aangepast worden aan je beschikbaarheid.

 

Keeperstraining
De keeperstrainingen starten in de week van 3 september. Keepers en keeperstrainers worden hierover geïnformeerd per mail.

Beschikbaarheid van de velden
Veld 1 is pas 31 augustus speelklaar. Teams die op veld 1 staan ingedeeld trainen de eerste twee weken op veld 2 of 3. Dit kan dus betekenen dat de eerste weken op het zandveld moet worden getraind in plaats van op het waterveld. Overleg met de medetrainers over een goede verdeling. Dit is tijdelijk. We rekenen op jullie medewerking.

 

Ouderavonden
De ouderavonden per team komen te vervallen. In plaats daarvan organiseren we twee algemene ouderavonden: één voor de jeugd en één voor de jongste jeugd. Deze zijn vooral bedoeld voor de ouders waarvan de kinderen nieuw zijn binnen THC. Uiteraard zijn ook alle andere geïnteresseerde van harte welkom.

 

De ouderavonden vinden in ons clubhuis plaats op:

 • Woensdag 29 augustus jongste jeugd, 19:30 - 20:30
 • Donderdag 30 augustus jeugd, 20:00 – 21:00

De coaches ontvangen van ons een handreiking die gebruikt kan worden bij het maken van teamafspraken.